Z radością informujemy, że firma Terlan została sponsorem XIX Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA”.

To największe w kraju i w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi: przez kilkanaście lat uczestniczyły w niej łącznie tysiące osób, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Specjalnie dla uczestników konferencji, Pan Jakub Wiernicki, dyrektor ds. realizacji i rozwoju firmy Terlan, wygłosi prezentację na temat NATRYSKOWYCH KOMPOZYTÓW COVERLAN. Zaprezentuje metodę i opowie o pierwszych doświadczeniach kontraktowych.

W trakcie wydarzenia zaprosimy Państwa także na nasze stoisko, na którym będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą firmy Terlan oraz porozmawiać z ekspertami.

Już dzisiaj możemy zaprezentować mały przedsmak konferencyjnych wrażeń i zaprosić na wirtualny spacer po naszej wystawie: wirtualne stoisko firmy Terlan na 19. Konferencji „INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA”.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa stacjonarnego, w Tomaszowicach koło Krakowa, lub online. Szczegóły znajdą Państwo tutaj.

Do zobaczenia.