FIRMA

Działamy w branży inżynierii środowiska od 2004 roku.

Budowa sieci kanalizacyjnych oraz wodociągowych technologiami bezwykopowymi i tradycyjnymi

NASZA OFERTA

Renowacja sieci kanalizacyjnych oraz wodociągowych, m.in. przy użyciu technologii CIPP, close fit, reliningu oraz technologii natryskowych

Eksploatacja systemów wodno-kanalizacyjnych, w tym: usuwanie awarii sieci wod-kan, obsługa i nadzór stacji zlewnych

Kompleksowe wykonawstwo: od projektowania, przez eksploatację po renowację i modernizację ujęć wód miejskich i prywatnych

Wykonawstwo stacji uzdatniania wody i oczyszczania ścieków

Grupa Terlan to trzy spółki działające w obszarze infrastruktury miejskie

Budowa, renowacja i eksploatacja sieci i obiektów wodno – kanalizacyjnych

Realizacja projektów w obszarze infrastruktury torowej i drogowej

Zagospodarowanie osadów ściekowych, kompostownia

Eksperci w praktyce


Terlan działa w branży inżynierii środowiska od 2004 roku. Należymy do Grupy Aquanet – jednego z największych przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych w Polsce. Nasza kadra to eksperci z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, ale także młody, elastyczny zespół nieustannie szukający nietypowych rozwiązań. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na pełną efektywność w procesie budowlanym, w tym dobór technologii dostosowany do stanu technicznego sieci wodno-kanalizacyjnej.

Eksperci w praktyce


Konkurencyjność wymaga elastyczności − potrafimy umiejętnie odczytywać zmiany zachodzące na rynku i efektywnie na nie odpowiadać. Jesteśmy otwarci na realizację usług na podstawie formuły partnerstwa publiczno-prywatnego, która pozwoli na sfinansowanie potencjalnej inwestycji z naszych środków i odroczenie zapłaty w czasie.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nagrody i wyróżnienia, które zdobyła nasz firma


Nagrodę TYTAN przyznano konsorcjum firm Terlan sp. z o.o.

za renowację sieci wodociągowo-kanalizacyjnej w Poznaniu. W ramach inwestycji dokonano renowacji m.in. Kolektora Prawobrzeżnego I o długości 1,89 km w zakresie przekrojów od 1000/1720 do 3200/2600 w technologii reliningu krótkiego modułami GRP, a także sieci kanalizacyjnej w technologii CIPP UV oraz CIPP z wykorzystaniem rękawów filcowych utwardzanych gorącą wodą na odcinkach o długości 18,78 km sieci w ścisłym centrum Poznania. Renowacja objęła również studzienki kanalizacyjne (485 szt.) metodą natrysku odśrodkowego. Wklejono także 2206 szt. kształtek kapeluszowych.

CERTYFIKATY I PROJEKTY UNIJNE

Certyfikaty, które zdobyła nasz firma


WYBRANE REALIZACJE

“Naszym atutem jest kompleksowość usług:od projektu po wykonanie, elastycznie dopasowane do potrzeb inwestora.”

WYBRANE AKTUALNOŚCI FIRMY