FIRMA

Działamy w branży inżynierii środowiska od 2004 roku.

Budowa sieci kanalizacyjnych oraz wodociągowych technologiami bezwykopowymi i tradycyjnymi

NASZA OFERTA

Renowacja sieci kanalizacyjnych oraz wodociągowych, m.in. przy użyciu technologii CIPP, close fit, reliningu oraz technologii natryskowych

Eksploatacja systemów wodno-kanalizacyjnych, w tym: usuwanie awarii sieci wod-kan, obsługa i nadzór stacji zlewnych

Kompleksowe wykonawstwo: od projektowania, przez eksploatację po renowację i modernizację ujęć wód miejskich i prywatnych

Wykonawstwo stacji uzdatniania wody i oczyszczania ścieków

Eksperci w praktyce


Terlan działa w branży inżynierii środowiska od 2004 roku. Należymy do Grupy Aquanet – jednego z największych przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych w Polsce. Nasza kadra to eksperci z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, ale także młody, elastyczny zespół nieustannie szukający nietypowych rozwiązań. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na pełną efektywność w procesie budowlanym, w tym dobór technologii dostosowany do stanu technicznego sieci wodno-kanalizacyjnej.

Eksperci w praktyce


Konkurencyjność wymaga elastyczności − potrafimy umiejętnie odczytywać zmiany zachodzące na rynku i efektywnie na nie odpowiadać. Jesteśmy otwarci na realizację usług na podstawie formuły partnerstwa publiczno-prywatnego, która pozwoli na sfinansowanie potencjalnej inwestycji z naszych środków i odroczenie zapłaty w czasie.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nagrody i wyróżnienia, które zdobyła nasz firma


Nagrodę TYTAN przyznano konsorcjum firm Terlan sp. z o.o.

zarenowację sieci wodociągowo-kanalizacyjnej w Poznaniu. W ramach inwestycji dokonano renowacji m.in. Kolektora Prawobrzeżnego I o długości 1,89 km w zakresie przekrojów od 1000/1720 do 3200/2600 w technologii reliningu krótkiego modułami GRP, a także sieci kanalizacyjnej w technologii CIPP UV oraz CIPP z wykorzystaniem rękawów filcowych utwardzanych gorącą wodą na odcinkach o długości 18,78 km sieci w ścisłym centrum Poznania. Renowacja objęła również studzienki kanalizacyjne (485 szt.) metodą natrysku odśrodkowego. Wklejono także 2206 szt. kształtek kapeluszowych.

CERTYFIKATY

Certyfikaty, które zdobyła nasz firma


WYBRANE REALIZACJE

“Naszym atutem jest kompleksowość usług:od projektu po wykonanie, elastycznie dopasowane do potrzeb inwestora.”

WYBRANE AKTUALNOŚCI FIRMY