Byliśmy Platynowym Sponsorem IV Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”

W dniach 8–10 stycznia br. w Poznaniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w IV Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”, której byliśmy Platynowym Sponsorem. Podczas wydarzenia Uczestnicy mieli okazję spotkać się z nami na naszym stoisku wystawienniczym.

W programie tegorocznej Konferencji znalazło się ponad 16 referatów oraz kilka paneli dyskusyjnych, podczas których rozmawialiśmy m.in. o jakości wykładzin renowacyjnych, wymaganiach związanych z ich instalacją, badaniach rękawów CIPP (ang. Cured In Place Pipe) czy zaleceń dotyczących odbiorów prac renowacyjnych realizowanych w technologii CIPP, co odbyło się w ramach sesji roboczych będących kolejnym krokiem w kierunku wypracowania wytycznych dla branży. Przywołane zostały także istotne nowości i zmiany technologiczne, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatniego roku, a także ciekawe projekty wykonawcze. Nie zabrakło także warsztatów zorganizowanych w formule ABC, które w całości zostały poświęcone technologii CIPP.

Zgodnie z hasłem każdej organizowanej przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. konferencji – WIEDZA – BIZNES – ATRAKCJE, goście mieli okazję wzbogacić i uzupełnić swą wiedzę, nawiązać relacje biznesowe, a także skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Wraz z Organizatorami serdecznie dziękujemy Uczestnikom za udział w wydarzeniu.

Pełna fotogaleria i relacja z wydarzenia dostępne są na stronie: http://bit.ly/Relacja_CIPP