Praca

Pracują z nami wykwalifikowani specjaliści i ludzie z pasją. Nowy początek oznacza również nowe wyzwania i poszukiwania.
Jeżeli obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko zgodne z Twoimi kwalifikacjami prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: praca@terlan.pl

Terlan Sp. z o.o. poszukuje:

Montera/konserwatora sieci wodno-kanalizacyjnej

Nr Ref.: (MK1/2016)

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za  zabezpieczenie i realizację prac ziemnych i monterskich

(wykonywanie prac eksploatacyjnych oraz naprawczych na sieciach wod-kan)

Do głównych zadań osoby na ww. stanowisku należeć będzie:

  • Prawidłowe i sumienne wykonywanie prac ziemnych i monterskich w tym renowacyjnych na sieci wodociągowej i kanalizacyjnej

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe: ukończone technikum lub szkoła zawodowa jako monter instalacji sanitarnych bądź monter instalacji budowlanych
  • pewność w czytaniu planów instalacji wodnych i rysunków budowy maszyn, rysunki montażowe
    gotowość do pracy w delegacji
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane uprawnienia do obsługi koparko-ładowarek i koparek oraz prawo jazdy kategorii C
  • dyspozycyjność oraz predyspozycje do pracy zmianowej w trudnych warunkach terenowych i pogodowych ( praca w ruchu ulicznym, w dni wolne od pracy),

Oferujemy:

  • stały etat
  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny z podaniem numeru referencyjnego: MK1/2016 na adres: praca@terlan.pl

Terlan Sp. z o.o., ul. Przemyska 5, 61-324 Poznań

zwin